Szczecin sport – najnowsze informacje w portalu ligowiec.net


Andrzej coraz wyżej w klasyfikacji.
Czołówka:
2218 Kamil Ważny (Orkan Suchań)
1518 Patryk Pańka (Światowid 63 Łobez)
576 Paweł Stawniak (Sęp Brzesko)
236 Andrzej Szot(Orzeł Trzcińsko Zdrój)
212 Paweł Duda (Ina Ińsko)
208 Paweł Drapikowski (Sarmata Dobra)

Głosujemy do końca stycznia.

Szczecin sport – najnowsze informacje w portalu ligowiec.net

Na portalu www.ligowiec.net można głosować na najbardziej popularnego sportowca w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Naszym przedstawicielem jest Andrzej Szot, który w swojej kategorii zgromadził już przeszło 60pkt.

Jak głosować? Musisz zalogować się na portalu, wejść w zakładkę piłka nożna–>regionalna okręgówka oraz z listy wybrać naszego zawodnika. Portal na głosy czeka do końca stycznia. Dodatkowo swój głos będzie można oddawać za pomocą smsa. Zapraszamy do zabawy.


Source

Komentarze facebook: