Szczecin sport – najnowsze informacje w portalu ligowiec.net


Na portalu www.ligowiec.net można głosować na najbardziej popularnego sportowca w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Naszym przedstawicielem jest Andrzej Szot, który w swojej kategorii zgromadził już przeszło 60pkt.

Jak głosować? Musisz zalogować się na portalu, wejść w zakładkę piłka nożna–>regionalna okręgówka oraz z listy wybrać naszego zawodnika. Portal na głosy czeka do końca stycznia. Dodatkowo swój głos będzie można oddawać za pomocą smsa. Zapraszamy do zabawy.

Szczecin sport – najnowsze informacje w portalu ligowiec.net

Ligowiec.net – zachodniopomorski portal sportowy. Najnowsze informacje i fotorelacje z wydarzen sportowych. Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, pływanie, gimnastyka artystyczna, rugby, futbol amerykanski – to tylko niektóre dyscypliny sportu o których piszemy.


Source

Komentarze facebook: