PIOTR I WALKA Z GUZEM MÓZGU – Kawałek Nieba


Uwaga Komunikat !
Podczas niedzielnego meczu tj 26.06.2019 g. 16:00 odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Piotra. Zbiórka pieniędzy odbędzie przed bramą stadionu oraz w trakcie meczu wolontariusz będzie chodził po trybunie z puszką.
Piotr ma 14 lat, jest uczniem Szkoły Podstawowej w Trzcińsku-Zdroju, choruje na guza mózgu. Pomóżmy Piotrowi w walce z chorobą.
Prośba do Was – udostępniajcie tej post !

https://www.kawalek-nieba.pl/piotr-wozniak/?fbclid=IwAR0GVtTof3l9Iwglq_t-5dt1Jzq2xWh52Lc5n-lGFStUsACbULYLQBZaNwA

PIOTR I WALKA Z GUZEM MÓZGU – Kawałek Nieba

Udostępnij Piotrek ma 14 lat. Jest uczniem Szkoły Podstawowej. Jest fajnym, uczynnym i pogodnym chłopakiem. Jakieś pół roku temu nagle zaczął mu dokuczać częsty ból głowy, który ustawał i znów się pojawiał, później doszły uporczywe wymioty. Wówczas jeszcze nie wiedział, jak bar…


Source

Komentarze facebook: