NOWI W ORLE Nasza kadra uległa dużemu przetasowaniu. Oto kilkanaście nowych/star…


NOWI W ORLE
Nasza kadra uległa dużemu przetasowaniu. Oto kilkanaście nowych/starych twarzy w zespole, które będą chciały pomóc w osiągnięciu celów na tą rundę. Przesuwajcie niżej i czytajcie.

Kurowski Sebastian– najstarszy z nowego grona ale także z całej drużyny. Były zawodnik Orła oraz Zrywu Góralice. Jako zawodowy żołnierz powiększa naszą armie w drużynie bo przypomnijmy podobną prace wykonuje bramkarz Karol Lizurej. Pozycja: defensywny pomocnik.

Laszczyński Mateusz(na zdj. po lewo) – tego pana chyba przedstawiać nie trzeba. W poprzednich latach jeden z najlepszych zawodników klubu oraz najlepszy strzelec zespołu w niemal każdym sezonie. Po zawirowaniach w klubie grał krótko w Ogniwie Babinek. Teraz po niemal półtora rocznej przerwie wraca na boisko aby znów trafiać do bramek rywali. Pozycja: napastnik

Kasprzyk Tomasz – stary/nowy nabytek. Tomasz to wychowanej naszego zespołu ale chyba nie pamiętamy okresu kiedy rozegrał pełny sezon ligowy. Teraz będzie miał ku temu okazje. Pozycja: napastnik

Majewski Rafał – zawodnik Piasta Piaseczno wypożyczony do naszego zespołu. Możliwe iż otrzyma szanse debiutu już w sobotnim meczu z Sępem Brzesko.

Bącela Krystian – zawodnik z 1999r. Do tej pory występował w Pro-Team Żarczyn.

Glanert Tomasz – zawodnik urodzony w 1996r. Reprezentował barwy Pro-Team Żarczyn. Może występować na obronie ale także jako skrzydłowy.

Zieliński Bartosz – zaledwie 17-letni zawodnik przychodzi do nas w ramach wypożyczenia z Morzycka Moryń. W lokalnym rywalu widzą w nim dobry materiał na zawodnika. Ma się ograć u nas i powalczyć o wyjściową jedenastkę.

Alexander Shapoval – nowy obcokrajowiec w zespole Orła. 20-letni skrzydłowy to obywatel Ukrainy. Podjął prace u nas więc na stałe przebywa w Trzcińsku. W sparingach strzelił kilka bramek jednak liga zweryfikuje jego umiejętności.

Świątek Łukasz – ostatnio bez klubu, przychodzi z dwoma następnymi kolegami pomóc utrzymać zespół w regionalnej okręgówce.

Wisowaty Maciej – zawodnik urodzony w 1994. Jego poprzednim klubem była Darłovia Darłowo. Może występować zarówno na środku obrony ale także jako typowa 6tka czyli defensywny pomocnik

Adamczak Szymon – nowy napastnik zespołu. Rocznik 1992. Poprzedni klub Darłovia Darłowo.

Marek Bartek – wychowanek A. Wojciechowskiego ze starej drużyny juniorów Orła. Na boisku może występować zarówno jako ofensywny pomocnik ale także jako napastnik.

Mikuć Bartek – wychowanek klubu włączony do kadry seniorów z zespołu juniorów. Szybki, przebojowy, waleczny – wkrótce być może na jednej stronie wraz ze swoim bratem Mateuszem?

Żurawski Kacper – wychowanek klubu, zawodnik juniorów

Krasucki Sebastian – oficjalnie „dwójka” w bramce. Ma się jeszcze czego uczyć od Karola Lizureja. Będzie rywalizował w zespole juniorskim ale kto wie czy nie zajdzie potrzeba aby stanął między słupkami w pierwszym zespole?

Jakub Laszczyński – kolejny wychowanej trenera Wojciechowskiego. Jeśli poprawi kilka elementów może w przyszłości stanowić filar obrony zespołu na lata.

Zerka Czarek – rocznik 2002. Włączony do kadry z juniorów MKS
Source

Komentarze facebook: