Miejski Klub Sportowy Orzeł przeszedł ogólną metamorfozę zarówno na tle zarządu,…


Miejski Klub Sportowy Orzeł przeszedł ogólną metamorfozę zarówno na tle zarządu, składu personalnego drużyny seniorów ale także w strukturach trenerskich.

Możemy już oficjalnie poinformować , że trenerem zespołu seniorów został Andrzej Wojciechowski – były wieloletni zawodnik Orła, opiekun grup młodzieżowych a od niedawna trener UEFA A. Andrzej urodził się 30 kwietnia 1980r. Od najmłodszych lat reprezentował Orła z małym epizodem w Błękitnych Stargard. W 2007 r. świętował awans do V ligi, a w 2011 spadek do okręgówki. Nowy trener Orła posmakował już ławki trenerskiej wcześniej. Przez chwile opiekował się zespołami Ogniwa Babinek oraz Zrywu Góralice. Teraz stanie przed niewątpliwie trudniejszym zadaniem – utrzymać zespół Orła w piłkarskiej klasie okręgowej. Debiut? Wywalczony w ostatnią niedziele 1pkt z Sępem Brzesko.

Nowemu trenerowi życzymy dużo punktów w nadchodzącej rundzie, zadowolenia z zespołu i wywalczenia zamierzonych celów. Powodzenia!
Source

Komentarze facebook: