Mamy To ! Mamy monitoring ! Nie mogliśmy dłużej patrzeć na to jak dewastowany je…


Mamy To ! Mamy monitoring !
Nie mogliśmy dłużej patrzeć na to jak dewastowany jest obiekt sportowy na którym nasza drużyna trenuje i rozgrywa mecze. Szukaliśmy pomocy w Gminie ale bezskutecznie . Więc postanowiliśmy się szybko zmotywować i wspólnymi siłami udało nam się w końcu zainstalować kamery na stadionie miejskim. Lokalna firma Elvid Piotr Mickiewicz nie pozostała obojętna na nasz apel i wsparła nasz projekt. To głównie dzięki tej firmie udało się wszytsko . Dziękuję osobą prywatnym jak i sponsorom , to dzięki Wam mamy to, o co w ostatnim czasie walczyliśmy, a są to : ELVID Piotr Mickiewicz, Paweł Mickiewicz, Szymon Gluba, Tomasz Sohlich , PHU BB Autoserwis oraz Zarząd Klubu. Dziękujemy z całego serca 🙂


Source

Komentarze facebook: