Kolejny sukces Orlików Andrzeja Wojciechowskiego W niedziele 25.02.2018 na hal…


Kolejny sukces Orlików Andrzeja Wojciechowskiego

W niedziele 25.02.2018 na hali sportowej w Trzcińsku Zdroju odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików 2007 o Puchar Burmistrza Gminy Trzcińsko – Zdrój.
Oprócz 2 ekip z Trzcińska Zdroju udział wzięły również: 2 zespoły Salos Szczecin, AP Sokół Pyrzyce, Osadnik Myślibórz oraz Football Factory Przecław. Po rozegraniu meczów systemem ” każdy z każdym ” najlepszy okazał się zespól Salos II Szczecin, drugie miejsce zajął MKS I Orzeł a trzecie Football Factory Przecław . Indywidualną nagrodę odebrał nasz zawodnik Patryk Kołodziejski – najlepszy strzelec turnieju ( 15 bramek ) Trenerowi gratulujemy zdolnej młodzieży i życzymy dalszych sukcesówSource

Komentarze facebook: