” Idą wybory trzeba się pokazać ” pomyślał burmistrz przychodząc na wczorajszej …


” Idą wybory trzeba się pokazać ” pomyślał burmistrz przychodząc na wczorajszej derby gminy .

Szkoda że na trybunach nie potknął się o wystające płyty betonowe czy też nie rozerwał sobie marynarki o wystające druty z ogrodzenia . Może wtedy by w końcu ruszył swoje 4 litery i poprawił jakość naszego obiektu .

Punktem kulminacyjnym była rozmowa z zarządem i kibicami Piasta gdzie dzień wcześniej zdjęto z budżetu na 2019 rok budowę nowej szatni w Piasecznie .

Nie ma co słuchać jego tłumaczenia że to Radni są wszystkiemu winni bo inne gminy jakoś potrafią wyciągnąć dofinansowanie z zewnątrz . Np. gmina Widuchowa przez ostatnie 3 lata dostała 150 tys zł dotacji z zewnątrz . I takimi dotacjami zajmują się pracownicy ratusza a nie Radni .


Source

Komentarze facebook: