Gmina Trzcińsko-Zdrój

Gmina Trzcińsko-Zdrój

Zapraszamy trenerów i wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatne szkolenie.

Widząc potrzebę gruntownej reformy polskiej piłki dziecięcej i młodzieżowej władze Polskiego Związku Piłki Nożnej ustanowiły szkolenie najmłodszych jednym z priorytetów swojej działalności. Rozpoczęto kilka nowych projektów służących realizacji tego celu. Jednym z nich jest Mobilna Akademia Młodych Orłów. Celem projektu jest dotarcie do wszystkich regionów, powiatów, gmin gdzie trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego, animatorzy potrzebują wsparcia, a zdolna młodzież mądrego pokierowania ich rozwojem sportowym.
Wyszkolenie dobrych zawodników, sportowców jest możliwe tylko poprzez posiadanie wykształconych, nowocześnie pracujących trenerów i nauczycieli. Podnoszenie kwalifikacji trenerskich poprzez kursy, szkolenia, konferencje jest inwestycją w lepszych piłkarzy i piłkarki, a przede wszystkim w zdrowego człowieka.
Polski Związek Piłki Nożnej dostrzega również konieczność objęcia monitoringiem najzdolniejszych zawodników. Poprzez regularne wizyty w każdym powiecie co najmniej raz na dwa miesiące, trenerzy Mobilnej AMO będą mogli obserwować postępy zawodników, a wyróżniających się uczestników zajęć rekomendować do konsultacji kadr wojewódzkich oraz udziału w obozach LAMO i ZAMO organizowanych przez PZPN.
Zapraszamy trenerów i wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatne szkolenie.

Data: 5 kwietnia 2018 (czwartek)

Miejsce: Trzcińsko Zdrój

Część teoretyczna: hala widowiskowo – sportowa, ul. Cmentarna 12

Część praktyczna: orlik ul. Cmentarna 12.

Czas trwania: godz. 15.30 – 19:00

Plan szkolenia:
15.30 – 16.30 Część teoretyczna – wykład (trenerzy, nauczyciele, osoby zainteresowane)
16:45 – 17:45 Część praktyczna – trening pokazowy na wytypowanej grupie zawodników
17:45 – 17:55 Omówienie treningu
17:55 – 18:00 Wydanie materiałów szkoleniowych uczestnikom
18:00 – 19:00 Gra selekcyjna U10 – U13

PS: Prosimy o rekomendację najbardziej uzdolnionych zawodników z roczników 2008, 2007, 2006, 2005 z Państwa klubów.
Prosimy o dane zawodnika (imię, nazwisko, rocznik, klub, gmina) drogą mailową .
Jednocześnie zastrzegamy, iż zgłoszenie zawodnika nie jest równoznaczne z jego uczestnictwem w treningu pokazowym, grze selekcyjnej.
Ewentualny udział zawodnika będzie potwierdzony drogą mailową.

Trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów
woj. zachodniopomorskie

Tel. kom.: +48 501 557 348
E-mail: tomasz.michalczyszyn@pzpn.pl


Source

Komentarze facebook: